FCI Agility World Championship logo

Začíná za

Dnů
:
Hodin
:
Minut
:
Vteřin

Předprodej vstupenek na největší světovou soutěž v agility byl spuštěn!

Necelých tři sta dnů zbývá do startu Mistrovství světa v Agility 2023 v Liberci. Organizátoři spustili předprodej vstupenek na tento kynologický svátek, který bude patřit mezi největší sportovní události letošního roku. Od úterý 4. října do neděle 8. října 2023 budou mezi sebou bojovat ti nejlepší z nejlepších o titul Mistra světa. A u toho nesmíte chybět ani vy! Vstupenky jsou již nyní v prodeji výhradně na portálech Ticketportal a Ticketmaster. Jednodenní vstupenka vyjde na 600 korun, permanentka na celou soutěž 1 999 Kč.

"V soutěži se v průběhu pěti dnů představí na sedm stovek závodníků z pětapadesáti zemí světa. S nimi očekáváme příjezd stovek fanoušků, kteří už nyní mají o vstupenky velký zájem. Kdo chce vidět neobyčejné sportovní výkony a zažít skvělou závodní atmosféru, neměl by s pořízením váhat," řekl Pavel Jakubec, výkonný ředitel organizačního výboru pro produkci a marketing MS v Agility 2023.

Mistrovství světa v agility se do Liberce a České republiky vrací po šesti letech. „Jsme na to právem hrdí, neboť jsme současně prvním městem na světě, které tuto významnou sportovní událost připravuje už potřetí,“ uvedla výkonná ředitelka šampionátu Michaela Bakrlíková. Češi převzali organizátorskou štafetu po Rakousku. Šampionát v agility bude od roku 2017 největší kynologickou akcí v Česku, avšak mimořádnou podívanou a nevšední zážitek nabídne nejen příznivcům čtyřnohých sportovců, ale i veřejnosti.

MS agility 2023 se uskuteční od 4. do 8. 10. 2023 v liberecké Home Credit Areně. Aktuální informace k akci naleznete na www.agility2023.cz

FCI Mistrovství světa v Agility 2023