FCI Agility World Championship logo

Začíná za

Dnů
:
Hodin
:
Minut
:
Vteřin

Media

 

TZ 4.10.2023 - zde

TZ 5.10.2023 - zde

TZ 6.10. 2023 - zde

...........................................

Bude nám potěšením informovat veřejnost o všech věcech souvisejících s MS v agility 2023 prostřednictvím médií. K dispozici bude tisková mluvčí připravená podat odborné a aktuální informace o MS, poskytovat komentáře a rozhovory.

Akreditovaní zástupci tisku budou mít po dobu konání MS k dispozici v areálu Home Credit Areny Liberec svoji místnost vybavenou počítači s připojením na internet a tiskárnou. Veškeré informace týkající se průběhu MS (startovní a výsledkové listiny, plány parkurů apod.) budou pro média k dispozici pouze online, s možností tisku na místě.

Pořizování fotografií a dalších záznamů během konání MS určených k dalšímu zveřejnění je povoleno pouze zástupcům tisku s platnou akreditací vystavenou organizátorem MS. V souvislosti s pořizováním obrazových a zvukově obrazových záznamů je nutné dodržovat pravidla stanovená Návštěvním řádem Home Credit Areny Liberec a další požadavky organizátora MS. Jako součást žádosti o akreditaci nám proto, prosím, zašlete podepsané prohlášení o Vašem souhlasu s těmito podmínkami. Pokud se chcete zúčastnit MS v agility 2023 jako zástupce médií, rádi bychom Vás požádali o zaslání následujících informací:

Součástí Vaší žádosti o akreditaci musí být kromě odpovědí na výše uvedené otázky a podepsaného prohlášení také Vaše aktuální fotografie pasového formátu (lze zaslat elektronicky). Bude potřeba pro vystavení průkazu novináře na MS. V případě zamítnutí žádosti o akreditaci fotografie nevracíme. Kompletní žádosti, prosím, zasílejte na emailovou adresu pavla.ruzickova@agility2023.cz, případně poštou na adresu P.J.Art Production s.r.o., Jeronýmova 570/22, 460 07, Liberec 7.

O výsledku posouzení Vaší žádosti budete informováni na Váš kontaktní e-mail.

V případě dalších otázek, souvisejících s účastí zástupců medií na MS v agility 2023 prosím pište na výše uvedený e-mail.

 

FCI Mistrovství světa v Agility 2023