FCI Agility World Championship logo

Začíná za

Dnů
:
Hodin
:
Minut
:
Vteřin

Karel Havlíček

Jmenuji se Karel Havlíček, je mi 47 let a žiji s rodinou a 8 border koliemi v malé vesničce Králec , Dolní Studénky v České Republice.

K agility mě přivedla v roce 2008 moje dcera Adéla, která si prošla svými začátky a prvními úspěchy s naším jorkšírským teriérem jménem Ozzy. Postupně se tato nevinná činnost pro moji dceru stala vášní pro celou rodinu.

V roce 2011 jsme si pořídili první border kolii a postupně se přidali další, založili jsme chovatelskou stanici. Dále jsme založili výcvikovou skupinu, kde se věnujeme především přípravě mladých agiliťáků a také organizujeme soutěže v rámci České republiky.

Péče o pejsky spolu s agility naplňuje veškerý náš volný čas. Jako závodník závodím v kategorii A3. V průběhu mé závodní kariéry mě uchvátilo posuzování agility.

Měl jsem možnost posuzovat kvalifikační závody na WAO 2020 v České republice, kvalifikační závody pro mistrovství republiky 2020 a 2021 a dále Mistrovství České republiky 2020 a 2022, Mistrovství České republiky dětí a mládeže 2020 a 2021 a Moravia Open 2021. Posuzoval jsem soutěže na Slovensku, v Německu, Finsku, Řecku, Polsku, Rakousku a Estonsku. V tomto roce se na vás všechny těším v Rakousku, Německu, Itálii, Francii, Polsku, Švýcarsku, Maďarsku, Holandsku, Dánsku, Finsku, Španělsku, Norsku, Francii, Belgii, Švédsku, v České republice, a hlavně v Liberci.

Bude mi ctí posuzovat na FCI AWC 2023 v Liberci.

FCI Mistrovství světa v Agility 2023